Адвего

Заробляйте онлайн, виконуючи роботу в інтернеті з щоденною оплатою: написання текстів (копірайтинг, рерайтинг, переклади), спілкування на форумах і в соцмережах (коментарі, відгуки, лайки і репости) і ще більше 10 видів замовлень. 100% надійна віддалена работа в інтернеті — Адвего гарантує оплату всіх правильно виконаних робіт на дому. Працюємо більше 10 років
→ Адвего — визнаний лідер і найавторитетніша біржа копірайтингу в Рунеті, що працює з 2008 року.

→ На 100% гарантована оплата якісно виконаних робіт, цілодобова служба підтримки

→ Виплати на Webmoney, Qiwi і банківські карти. Надійне виведення коштів
Вивести зароблені гроші можна відразу на банківську карту або на електронні гаманці Webmoney, Qiwi. Робота в інтернеті на Адвего
Пошук реальної роботи через інтернет став простіше — кожен день в Адвего створюється більше 1500 нових замовлень. Переглядайте стрічку замовлень, підписуйтесь на вподобані категорії, щоб швидко знаходити цікаву оплачувану роботу або вакансію.

Інструменти пошуку роботи онлайн:

фільтр замовлень по типу (кнопки над стрічкою замовлень): Копірайтинг, спілкування, Соціальні мережі, Реклама, Різне;
фільтр за ціною за 1000 знаків, вартості всієї роботи, обсягом роботи-в правій панелі;
докладний фільтр за типами робіт, вибирайте тільки ті замовлення, які вам подобаються, наприклад, тільки рерайтинг або статті тільки на кулінарні теми.
Використовуйте кнопку підписки (Зірочка біля кнопки «шукати»), щоб отримувати повідомлення про нові з’явилися замовленнях з обраної категорії, з вказаною вами ціною і обсягом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *