Берлин

Туристична компанія «Аміго-С» організовує тури в Берлін-екскурсійні різдвяні, новорічні. Кожна людина хоча б один раз в житті повинен відвідати це чудове місто і побачити безліч його пам’яток. Найкращі туры в Берлин.

Столиця Німеччини по праву вважається одним з найцікавіших місць Європи. Сучасний мегаполіс є культурним і економічним центром ЄС. Екскурсійні тури в Берлін дозволяють хоча б частково доторкнутися до історії міста, який був заснований в XIII столітті і за роки існування пережив багато потрясінь. Після Другої світової війни держави-переможниці розділили Берлін на окупаційні сектори. В результаті населення міста виявилося в різних секторах – Західному і Східному.

З 1961 і до 1989 місто в прямому сенсі був розділений Берлінської стіною висотою в два людських зростання. Зараз можна побачити залишки цієї стіни, яка так довго обмежувала доступ східних німців до вільного життя. Тури в Німеччину неможливо уявити без відвідування столиці – Берліна. Після війни багато історичних будівель і споруд в місті були зруйновані.

Серйозні пошкодження отримали Бранденбурзькі ворота – візитна картка міста. В даний час ворота відреставровані і ними може милуватися кожен бажаючий. Монументальна споруда увінчана квадригою коней, керованих богинею перемоги Вікторією. Дуже цікаву історію цієї пам’ятки можна почути від екскурсоводів.

Легендарний Рейхстаг — ще одна визначна пам’ятка, обов’язкова до відвідування. Потрапити туди може кожен бажаючий абсолютно безкоштовно. Єдине, що треба зробити – заздалегідь зареєструватися на сайті і після отримання дозволу пройти в будівлю через спеціальний пропускний пункт. У цій величезній будівлі не тільки засідає уряд, а й розташовується музей. На куполі можна побачити написи, залишені радянськими солдатами після взяття Рейхстагу.

Майже всі екскурсії в Берліні відбуваються з відвідуванням ще одного символу міста-телевежі, найвищої споруди Німеччини. Щорічно на оглядовий майданчик Берлінської телевежі піднімається більше мільйона туристів. З висоти 203 м відвідувачі можуть побачити панораму міста. Особливо гарний Берлін ввечері, освітлений безліччю вогнів. У місті дуже багато музеїв, парків, щомісяця тут проводяться різні цікаві заходи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *