Пергола

Пергола являє собою архітектурну споруду, яке прийшло до нас з давніх часів. З поняттям перголи добре знайомі любителі стародавньої архітектури і досвідчені садівники. Спочатку перголи використовували в Стародавньому Римі і Стародавній Греції в якості навісу для витких рослин. У середні віки пергола використовувалася як функціональна домашня споруда з дерев’яних брусів. Пізніше, в XIX столітті, підставою для перголи стали розкішні мармурові колони. З початку свого існування перголи були металевими, дерев’яними і кам’яними (в залежності від призначення, екстер’єру і матеріальних вкладень). Сучасна пергола являє собою красиву і функціональну конструкцію, призначену для захисту, перш за все, від прямих сонячних променів. Це архітектурна споруда, яка складається з арок і секцій, що повторюються і з’єднаних між собою поперечними кріпленнями. Така альтанка прикрасить не тільки терасу і літній майданчик ресторану або готелю, але і сади приватних володінь. Пергола стане затишним куточком для комфортного відпочинку, як в жарку погоду, так і під час невеликих похолодань і короткочасних дощів. Детальніше на https://pergolatent.co.il/statiy/ustanovka-pergoli-rishon-li-cion.

Серед основних переваг сучасної перголи можна виділити:

міцність несучої конструкції;

підвищену вітростійкість (від 9 до 10 балів за шкалою Бофорта);

вбудовану водостічну систему;

наявність зсувного даху;

доступність різних варіантів оформлення прорізів;

можливість ручного і автоматичного управління;

стильний і сучасний дизайн.

Дах перголи може бути:

– тентова з тканини ПВХ, яка володіє міцністю, надійністю і довговічністю в експлуатації. Тканина ПВХ стійка до багаторазового вигину, легко миється, довго зберігає свою структуру і колір;

– ламельная, що нагадує принцип роботи жалюзі. Головне достоїнство ламельної даху – це можливість управляти кількістю сонячного світла, повертаючи ламелі під певним кутом.

Варіанти виконання:

– що окремо стоїть пергола, коли каркас пергольного тенту має задні і передні опори;

— примикає пергола, яка прилаштовується до будинку і нагадує навіс;

– пергола, яку монтують на існуючу конструкцію.

Якщо ви хочете створити в своїй перголі унікальні мікрокліматичні умови, наші фахівці на замовлення можуть встановити систему обігріву або туманоутворення. При бажанні можна зробити перголу повністю закритою завдяки рефлексолам або скляним перегородкам. Також можна провести освітлення або оформити елементами текстильного дизайну, створивши домашню атмосферу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *