Сирия

Сирія — біблійна земля, на якій християнство тісно переплітається з ісламом. Багато кілометрів східних базарів тут плавно переходять в руїни великих цивілізацій, з давніх замків хрестоносців відкриваються чудові види на модні курорти і блакитне море, а святині християн дбайливо зберігаються століттями в мечетях. Зазначимо, що стиль відпочинку в Сирії непросто назвати пляжним: морські курорти, як правило, тільки доповнюють велику екскурсійну програму. Більшість мандрівників відвідують цю країну саме заради екскурсій, рідше — з релігійними або паломницькими цілями. Нерідко програми по відвідуванню Сирії комбінують з виїздами в Ліван і Йорданію. У нас блог о туризме.

Як дістатися
Москва і Дамаск пов’язані регулярними рейсами компаній » Аерофлот «(виліт — щочетверга і неділі з аеропорту «Шереметьєво-2») і Syrian Airlines (щовівторка і суботи з аеропорту «Внуково»). Летіти близько 3,5 годин. Також в Сирію літають майже всі європейські авіаперевізники. Під час вильоту з країни з туристів стягується збір в 200 сирійських фунтів (трохи більше 1 долара). Від його сплати якого звільняються тільки діти молодше 10 років пасажири, що летять транзитом.

Рейси до столиці Сирії з Алмати, Києва, Мінська здійснюються авіаперевізником Turkish Airlines.

Сирійська Віза
Туристи можуть отримати візу в Сирію як прямо на кордоні, так і після подання необхідного пакету документів в розташоване в Москві консульство.

Митниця
Ввозити і вивозити з країни іноземну валюту можна лише в межах 5000 американських доларів. Якщо доларовий еквівалент вище 2000 доларів, гроші доведеться задекларувати. Вивозити місцеву валюту заборонено.

Безмитно можуть бути ввезені до 10 пачок сигарет, не більше 25 сигар, або 250 грамів тютюну, 0,57 літра алкогольних напоїв, 30 мл духів, 0,5 літра лосьйону (!) і 0,5 літра одеколону(!!), предмети особистого призначення, а також подарунки на суму не більше 250 сирійських фунтів. Заборонений до ввезення «джентльменський набір»: Зброя і боєприпаси, наркотичні речовини, відео-і Друкована продукція, що суперечить нормам ісламу і загрожує громадському порядку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *