Link

Шаблон бізнес-плану Excel був створений компанією Pan-Plan для безкоштовного розрахунку ефективності проекту. Шаблон представлений у форматі Excel, без паролів і заблокованих осередків в документі. Користуватися!

Що ви отримуєте в шаблоні бізнес-плану Excel?
Це 5-річний шаблон бізнес-плану Exel
Шаблон бізнес-плану дозволяє отримувати планові показники доходів і витрат на найближчі 5 років. Прогноз руху грошових коштів складається виходячи з поточної діяльності компанії. Також проводиться оцінка показників ефективності інвестиційного проекту, що включає наступні конкретні показники:

Грошовий потік за link 5 років;
Чиста приведена вартість за 5 років;
Термін окупності інвестиційного проекту (розраховується на основі дисконтованого грошового потоку);
Плановий прибуток підприємства за 5 років;
Вартість активів компанії за перший рік;
Розрахунок погашення кредиту на придбання активів;
Внутрішня норма прибутковості підприємства.
Шаблон бізнес-плану Excel – плюси і мінуси
Профі
Шаблон бізнес-плану в Excel використовується багатьма підприємцями для розрахунку фінансової частини бізнес-плану. Кожна концепція шаблону передбачає застосування одного і того ж методу для розрахунків. Розрахунки для бізнес-плану вимагають типової послідовності дій. Це зроблено для того, щоб надати кредитору план майбутніх доходів, витрат і грошових потоків в зручному форматі. Створений шаблон розрахунків дозволяє прогнозувати діяльність компанії в цілому і на певний період у майбутньому.

Афера
Не всі шаблони Excel для бізнес-плану виглядають однаково. Зокрема, є шаблони, які дозволяють визначити, скільки грошей потрібно для запуску бізнесу. А саме, вони розраховують суму коштів, необхідну для старту. Також є шаблони, що дозволяють підготувати фінансові прогнози на кілька років вперед. Водночас моделі розробки таких планів досить різні. Вони, як правило, створюються розробниками індивідуально з урахуванням їх досвіду і теоретичних знань. Так чи можна застосувати такі шаблони до власного бізнесу? – Безумовно, так! Якщо у вас є чітке розуміння особливостей, що відрізняють ваш бізнес від аналогічних, і ви можете зробити деякі додаткові зміни, що стосуються вашої діяльності, завдання виглядає набагато простіше.

Кожна компанія унікальна і має свою специфічну систему фінансів. Досить часто перелічені вище шаблони не можуть бути використані в повній мірі для розрахунку будь-якого бізнес-плану. Немає ідеального шаблону Excel для бізнес-плану, однак є типові шаблони для початківців, які дозволяють знайти підходящий шлях в складних фінансах при плануванні стартапу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *