Туристична компанія «Хомо Турістус»

Туристична компанія здесь «Хомо Турістус» успішно надає наступні види послуг вже протягом більше 6 років з 2011 року:

1. Візова підтримка -візи в найбільш розвинені країни світу — Австралії, Великобританії, Канади, Нової Зеландії, США та ін. Термінове оформлення, професійні переклади на англійську мову, заповнення анкет і доставка паспортів в Посольства в Москві, Варшаві, Мінську співробітниками «Хомо Турістус «. Оформлення короткострокових неімміграційних віз, з туристичними цілями, з метою відвідування родичів, ділових заходів, конференцій, семінарів, стажувань, навчання на мовних курсах, відвідування дитячих таборів та інше. Підготовка документів на імміграційні візи в Великобританію, Ірландію, Канаду, США, Австралію — візи дружини / нареченої, на возз’єднання з сім’єю, підприємницькі і інвестиційні візи, довгострокові студентські та робочі візи. — візи в країни Азії, Африки, Латинської Америки

2. Розробка індивідуальних турів в країни Карибського басейну — Кубу, Домінікану, Барбадос, Коста-Ріку, Ямайку і інші, Азії — Таїланд, Шрі-Ланку, Індонезію, Малайзію, Філіппіни, В’єтнам, острови Індійського океану-Мальдіви, Мадагаскар, Сейшели, Реюньон, Маврикій. Індивідуальні та групові комбіновані тури в такі країни, як Австралія, Японія, Чилі, Перу, Бразилія, Колумбія та інші.

3. Консультація у виборі і продаж круїзів, допомога в придбанні авіаквитків до початку і після закінчення кризи.

4. Гірськолижні тури в Австрію, Францію, Фінляндію, Андорру, Чехію і Словаччину. Бронювання як наземного обслуговування (трансфери, розміщення, скі-паси), так і підбір повного пакета, що включає переліт співробітниками компанії «Хомо Турістус».

5. Підбір оптимальних пропозицій від ряду провідних туроператорів (ТезТур, Пегас, Коралтревел, Бібліо Глобус, Ростінг та інші) за класичними (Італія, Іспанія, Греція, Кіпр, Єгипет, Туреччина і тд.) І екзотичним (Шрі-Ланка, Таїланд, Індія, Домінікана, Куба) напрямками з вильотами з Мінська, Москви, Вільнюса, Варшави, Києва.

6. Освіта закордоном. Організація мовних курсів для дітей у Великобританії, на Мальті. Допомога у виборі навчальної програми в Університетах і коледжах в таких країнах, як Великобританія, Канада, США, Австралія.

7. Організація розміщення та повне супроводження спортивних команд як за кордоном, так і в Білорусі. Нашу роботу високо оцінили ФК Баті, Білоруська Федерація вітрильного спорту, БФ бадмінтону, Білоруська федерація хокею на траві, Національна збірна з плавання.

8. Багатий досвід обслуговування корпоративних клієнтів, представників як дрібного, середнього, так і великого бізнесу. Нам довіряють багато резидентів ПВТ, такі як Wargaming, Exadel, ScienceSoft, Netco Sport, Альторос та інші.

9. Здійснюємо оформлення віз та продаж турів в регіонах Республіки Білорусь: Бресті, Гродно, Гомелі, Могильові, Вітебську та в містах Бобруйськ, Барановичі, Солігорськ і інших.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *