ПМЖ Угорщини

Держава привабливо своїми високими стандартами життя. Проживання в країні в якості резидента відкриває нові можливості безмежного пересування по світу. Якісна медицина і надання соціальних послуг разом з м’яким приємним кліматом є приємними бонусами. Владою передбачається кілька варіантів видачі карти, можливий також шлях інвестування.

Законодавством не передбачається оформлення постійного місця проживання відразу ж, для початку надається ВНЖ. Під час заповнення заявки вказується причина натуралізації. Згідно з Державним інвестиційному проекту ВНЖ надається на підставі інвестованих коштів гарантовано для кожного учасника. При долі в інших проектах, карта надається на розсуд.

ПМЖ Угорщини Компания Eu Hungary регулюється законом, який контролює в’їзд і тимчасове перебування громадян третіх країн. Відповідно до закону процедура здійснюється одночасно для всіх членів сім’ї. Вперше проект Угорських облігацій був запущений близько 5 років тому і є дійсним для всіх країн, без обмеження. Інвестор викуповує державні акції на п’ятирічний термін, які повертаються назад. Чи не повертається тільки 60 тис. € — це оплата адміністративного збору за прискорене проходження процедури. Навіть після повернення коштів, карта залишається за інвестором і всіх згаданих в заяві.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *