Як не платити кредит законно

Року 2 назад банки стали активно оголошувати про банкрутство. Кредити, як здавалося, зникли самі собою, але не тут то було. По закінченню часу з’явилися факторингові компанії, які заявили, що викупили ваш кредит у банку і тепер ви повинні їм. За заявою колекторів за час прострочення сума зросла в кілька разів і у вас є кілька днів на збір грошей інакше «квартира вже не ваша«. Трапляється і таке інше. Знайте! Якщо пройшла ліквідація банку, повернути борг кредитору може зобов’язати тільки суд, а всі дії колекторів щодо вас і ваших близьких незаконні. Зверніться до компетентних юристів і разом підготуйте заяву в суд. Захистіть себе і свою сім’ю — допоможіть іншим жертвам фінансових махінацій, манивео не платить!

Як не платити кредит законно: 6 варіантів рішення:

  • Чи потрібно платити кредит? — звичайно, але якщо ви можете його повністю погасити, без прострочень і необхідними сумами.
  • Чи можуть заарештувати людину за несплату кредиту? — тільки за рішенням суду і тільки за велику суму. У практиці таке трапляється вкрай рідко.
  • Як можна не платити кредит банку? — це можливо, але буде тиск з боку кредитора.
  • Немає можливості платити кредит. Чого варто очікувати? — чекайте всебічного тиску з боку банківських співробітників і колекторських контор. Психологічний вплив і суцільна брехня, більше нічого не трапиться.
  • Немає грошей, платити кредит, збираю по копійці і віддаю банку. Може він піде мені на зустріч? — не чекайте від кредитора благородства. Ви віддаєте останнім, а він буде вимагати все більше і більше.
  • Україна розділена на дві частини, я покликаний в ЗСУ і перебуваю в зоні АТО.
  • Платити кредит не можу. Що мене чекає після демобілізації? — все буде добре. Ви захищаєте держава — держава захищає вас силою закону.
    Чи не знайшли відповіді на питання — отримаєте консультацію нашого юриста і доведіть справу до фіналу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *