Онлайн-маркетинг

Онлайн-маркетинг — це певні дії, орієнтовані на просування продукції або послуг в мережі Інтернет. Основною його метою є зміна статусу відвідувачів сайту на споживачів і підвищення доходу від проведення рекламних кампаній. У онлайн-маркетингу є кілька найважливіших достоїнств, що відрізняють його від традиційних методик.

У мережі Інтернет можна безпосередньо взаємодіяти з аудиторією, налагоджувати і підтримувати відносини з споживачами, тримати на контролі ту чи іншу ситуацію. Таргетування — це специфічний інструмент онлайн-маркетингу, який дозволяє з усіх користувачів виділити лише цільову аудиторію і демонструвати рекламу тільки їй. Веб-аналітика Carrot Quest — це один з механізмів, що допомагають зрозуміти, які проведені заходи виявилися більш результативними і зацікавили максимальну частину аудиторії, а також скільки з залучених користувачів зробили покупку.

Збільшення продажів в онлайн-маркетингу формується на залученні аудиторії, підвищення рентабельності сайту і повернення покупців. Недостатньо зацікавити користувачів, мета — трансформувати їх в клієнтів, так як саме покупці приносять бізнесу дохід. Всі подібні нюанси ви повинні врахувати при формуванні інтернет-стратегії, але про це ми поговоримо пізніше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *