Еротичний масаж

Еротичний масаж викликає сексуальний потенціал вашого тіла, відволікаючи вас від щоденної діяльності. Еротичний масаж наповнить вас енергією для спокійного та невтомного відпочинку, що приносить особливу насолоду. Сексуальні фантазії бродять у вашій голові, надпотужний еротичний заряд накопичується у вашому тілі, і що довше це займе вибуховий буде кульмінацією.

Еротичний масаж — Афродита Киев

Метою еротичного масажу є стимуляція статевого апетиту партнера і створення сприятливих умов для чуттєвого задоволення, а також повноцінного та своєчасного оргазму в кінці. Протікання тіла та ерогенних зон стимулює досягнення оргазму. Ерогенні центри або зони реагують на удари шкіри за допомогою долоньки, що є дуже чутливою. Це хвилювання переноситься на все тіло. Для позитивного ефекту еротичного масажу партнери повинні бути розслаблені. Крім того, слід знати ті зони (центри), які є надзвичайно чутливими.

Метою еротичного масажу є сексуальна стимуляція. Сексуальне збудження може бути досягнуте поглибленням, торкаючись чутливих частин тіла (ерогенних зон). Дотик зцілює тіло і душу і сприятливо впливає на інтимне життя.

Техніка еротичного масажу включає в себе основні методики класичного масажу, такі як поглинання, тертя, натискання, вібрація та петерсид.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *