Архив рубрики: Приключения

Стовпи Маньпупуньор

Давно вже минула Епоха Великих географічних відкриттів. Але незважаючи на це, і в ХХІ столітті можна зіткнутися з таємницею, яка зберігалася в недоторканності безліч століть.

Так, на Уралі розташувалося легендарне плато Маньпупуньор, місце, що зберігає в собі безліч досі не розкритих таємниць. Стародавні народи мансі називають цю місцевість «Малої горою ідолів». А ось в мисливської середовищі плато Маньпупунер отримало назву Ічет Болваноіз, що перекладається як Малі Болвани.

Ці ідоли представляють собою сім стовпів з каменю. Висота самого маленького стовпа становить 22 м., А найвищий простягнувся вгору на 50 м. Ця місцевість майже непрохідна. Це пов’язано з тим, що вона практично невідома широкому загалу, її не відвідують ні туристи, ні прості обивателі. Однак плато Маньпупуньор внесено в список семи чудес Росії.

Якщо подивитися уважніше, то на плато можна нарахувати значно більше кам’яних стовпів, однак вказані сім особливо відокремлених.

Восени, коли туман застеляє гору, сім стовпів пробиваються крізь його завісу. В результаті виходить дивно красивий і містичний пейзаж, гідний пензля художника. Ця композиція сприймається як чудовий витвір природи, і не віриться, що людина могла б відтворити щось подібне.

Але це лише науковий варіант виникнення кам’яних стовпів. Вогули, уральські аборигени, мають інше уявлення з цього приводу. Вони зберігають цілі перекази про те, як виникли Малі Болвани.

Відпочинок Ейлат

На південному березі Ізраїлю, в районі затоки Акаба, що відноситься до Червоного моря, знаходиться місто Ейлат. За останніми підрахунками за 2016 рік чисельність міста становить 49734 осіб. Отдых в Эйлате на сайті http://bangtur.ru.

Населений пункт розташувався в самій сухий області країни, тому його гостям пропонується можливість насолодитися основними предметами гордості — яскравим сонячним світлом, красивими горами і прозорим морем. На узбережжі Червоного моря знаходиться природний заповідник Ейлатского гір, де є маса маршрутів для пішоходів. Ці шляхи відкриють чудові види, а один з них веде до Червоного каньйону. Кліматичні умови порадують туристів теплом в будь-який час року.

Ейлат є зоною безмитної торгівлі, де, на відміну від інших населених пунктів країни, не беруть податку на додаткову вартість. Курорт можна відвідувати в будь-який сезон, адже в ньому розвинена туристична галузь і готельний бізнес. Звертає на себе увагу і морський заповідник, наповнений безліччю коралів і різноманітними морськими мешканцями.

Перевезення Дніпро — Бердянськ

Найкращим і найбільш оптимальним місцем для сімейного відпочинку і лікування Ваших дітей з ідеально годяться для цього неглибоким морем і піщаними пляжами є Бердянськ. Тривалість сонячного світіння в районі Бердянська складає близько 2320 годин на рік, що в середньому на 400 годин більше, ніж у відомому Сочі, тому пасажирські перевезення в Бердянськ дуже затребувані. Дивовижна Бердянська коса — це чарівне і унікальний витвір природи з м’якими піщаними пляжами, немов величезний серп, закинутий у води теплого Азовського моря на двадцять кілометрів. Маршрутка Дніпро — Бердянськ за 4 години комфортно довезе вас на узбережжі Азовського моря. Через коси Бердянськ по праву називають перлиною Приазов’я. Відпочинок в Бердянську унікальний і неординарний. Оцініть це і Ви! Замовлення маршрутки в Бердянськ з Дніпропетровська ідеальне рішення для безпечного і комфортного проїзду.

Перевозки Днепр — Бердянск, щоб ваше найпотаємніше бажання втілитися в життя, то загадайте його сидячи в «кріслі бажань». Тим більше активні та енергійні бердянці про це потурбувалися — встановили його на Приморській площі. Але сильно не сподівайтеся: загадати годі й більше одного бажання в день. Зате зніматися на камеру з єдиним в світі пам’ятником Азовському бичку, який врятував жителів Бердянська від голоду під час голодомору 30-х років, можна без заборон і обмежень. Бердянськ був і є місцем паломництва для всіх «дітей лейтенанта Шмідта». Так що, якщо ви поважаєте Остапа Бендера, то сфотографуватися поблизу с монументом «Діти лейтенанта Шмідта» в парку з тією ж назвою обов’язково. Вдалого Вам відпочинку!

Ловля переднерестової густери в квітні

На початку квітня, у більшості представників водної фауни України, настає пікова активність у підготовці до нересту. Мирна риба, в цьому плані не сильно відстає від хижих видів і активно годується, підбираючись все ближче до прибережній зоні. Густера, також любить погрітися під яскравим, квітневим сонцем на неглибоких ділянках, що дуже зручно для любителів як поплавковою, так і фідерної ловлі. У цій статті ми розповімо про звички густери в першій половині квітня, і, традиційно, як і на що її варто ловити. Багато цікавої інформації на сайті http://www.inbox.net.ua/.

Звички густери в середині весни

По мірі потепління води, активність густери зростає. Як і у випадку з її найближчим сусідом подлещиком, її нерест почнеться ближче початку травня, коли вода прогріється понад +14 градусів. Вже на початку квітня, густера поступово, з великих глибина перепливає на більш мілководні ділянки, глибина яких може варіюватися від 1 до 3 метрів. В цю пору року, перед походом на нерест, густера утворює, часом, дуже численні зграї. Частина цієї риби, все ще тримається на кордонах приток. Найбільш великі особини в квітні тримаються відокремлено від середніх і дрібних, в основному невеликими групами і на більш глибоких ділянках.

Ця риба, незважаючи на свої невеликі розміри, дуже чутлива до забруднення води і її насиченості киснем, тому густера віддасть перевагу більш чисті ділянки, що знаходяться на невеликому протязі. Не дивлячись на те, що густеру відносять до мирних видів, ця риба, особливо у весняну пору, харчується виключно кормами тваринного походження: личинками комах, донними черв’яками і дрібними ракоподібними. Однак, це зовсім не означає, що її не можна притягнути їжею рослинного походження.

Снасті для лову густери в першій половині квітня

Густеру, під час нерестової заборони, ловлять виключно з берега, за допомогою снасті, що дозволяє здійснювати далекі і точні закидання приманки. Найчастіше перевага віддається фідерним варіантів, тест яких може варіюватися від 60 до 100 грам. Волосінь, використовувана в якості основної, в діаметрі може досягати 0,2 мм, тоді як товщина повідків не повинна перевищувати 0,12 мм, навіть з урахуванням замутненности води в результаті життєдіяльності водоростей.

Поплавочное вудлище в цьому місяці в довжину може досягати 6 і більше метрів, що необхідно для більш точного закидання приманки за кордону водоростей і в її вікна. Якщо рибалка ведеться поблизу рослинності, поплавок варто підібрати більш великий і яскравий, але при цьому надчуттєвий, оскільки покльовка густери, незважаючи на близьке нерест, завжди дуже несмілива. Товщина основної волосіні, в цьому випадку не може перевищувати 0,14 мм

Приманка і підгодовування.

З привадой в цьому місяці все гранично просто, вона повинна легко розчинятися на дні, бути гранично низькокалорійної і складатися з дрібних фракцій, створюючи в товщі води привабливою і пахуче хмара. Крім цього, в прикормку домашнього або фабричного виробництва невеличка частка насадки, у якості якої, як правило, служать мотиль і опариш. Бажаємо вам приємно провести час на риболовлі. Ні хвоста, ні луски!

Авиабилеты и туры

Вот и подходит все ближе и ближе летний сезон, многие уже написали заявления на отпуск и планируют куда же поехать отдохнуть. В 2016 году для Украины будут наверняка выгодные поездки в Турция, так как отношения Турции и России усложняются то путь для украинских туристов будет еще доступней и наверняка будет еще доступней цена на отдых. Подобрать же себе туры или купить авиабилеты можно на сайте www.airlife.ua. В компании Airlife вы найдете отличные предложения по самой выгодной для вас цене, сможете подобрать туры и выбрать отели в тех странах и городах в которые вы хотите поехать. Так же компания может доставить вам авиабилеты на дом если вы не хотите никуда ехать, вам быстро все привезут. Сегодня в интернете очень много туристических компаний, но не все достойны внимания, так как в этой сфере к сожалению сегодня очень много обманщиков, многие покупают билеты в один отель с одними условиями, а попадают совершенно в другое место, и не знают что им делать. В компании Airlife все честно, никто вас не обманет и не продаст вам кота в мешке, вы поедите именно туда, куда выберите и попадете именно в тот отель который вы хотели. Airlife работает на рынке с 2007 года, за это время заслужило доверия и хорошие отзывы!

[tp_cheapest_flights_shortcodes origin=IEV destination=AYT title=»» paginate=false subid=»»]