Архив рубрики: Новости

Постійне місце проживання або ПМЖ на Мальті

Постійне місце проживання або ПМЖ — це дозвільний документ, що надає можливість постійного проживання на Мальті, але все таки з деякими обмеженнями. Так, після отримання ПМЖ, фізична особа не має права брати участь в голосуваннях і займати будь-які державні посади. Проте, разом з ПМЖ на Мальті кожен отримує наступні права, читать далее:

Деякі інвестиції повертаються з інвестору, причому з продажу активів і нерухомості інвестор може отримати до 5% прибутку;

Податкова резиденція оформляється автоматично після перебування на острові більше 180 днів в році;

Не обов’язково весь час проживати на території Мальти — інвестор отримує право вільного переміщення і безстрокового проживання в будь-якій країні Євросоюзу;

На відміну від виду на проживання, ПМЖ надає можливість працевлаштування в сподобалася європейської компанії;

Можливо навіть відкриття власного бізнесу і його ведення з меншим оподаткуванням (в порівнянні з країнами колишнього СНД і навіть деякими країнами ЄС);

Вільне придбання житлової та нежитлової нерухомості в будь-якому з міст по всій Європі, це ж правило відноситься і до покупки рухомого майна (як цінні папери, так і автомобілі);

Надання якісних медичних послуг, за умови придбання приватної страховки;

Отримання вищої освіти для дітей — за навчання не потрібно платити додаткові внески і чекати виділення додаткових місць.

Найголовніша перевага оформлення ПМЖ на Мальті — це його швидкість його оформлення. Не потрібно чекати кілька років, оформлення статусу займає всього 3 місяці.

Що необхідно для отримання ПМЖ? Виконання всього декількох умов:

Інвестування в державу — від 250 тис. Євро;

Оплата адміністративного збору — від 30 тис. Євро;

Оренда нерухомості протягом 5 років на суму як мінімум 12 тис. На рік. Можливий також варіант покупки будинку від 350 тис. Євро. Перепродаж заборонена протягом 5 років;

Річний дохід заявника повинен складати як мінімум 100 тис. Євро. Або на банківському рахунок повинен знаходиться капітал на суму не менше півмільйона євро.

Перед здійсненням операцій необхідно провести одну процедуру на благонадійність, щоб уникнути нанесення тіні на Мальту і її уряд.

Туристична компанія «Хомо Турістус»

Туристична компанія здесь «Хомо Турістус» успішно надає наступні види послуг вже протягом більше 6 років з 2011 року:

1. Візова підтримка -візи в найбільш розвинені країни світу — Австралії, Великобританії, Канади, Нової Зеландії, США та ін. Термінове оформлення, професійні переклади на англійську мову, заповнення анкет і доставка паспортів в Посольства в Москві, Варшаві, Мінську співробітниками «Хомо Турістус «. Оформлення короткострокових неімміграційних віз, з туристичними цілями, з метою відвідування родичів, ділових заходів, конференцій, семінарів, стажувань, навчання на мовних курсах, відвідування дитячих таборів та інше. Підготовка документів на імміграційні візи в Великобританію, Ірландію, Канаду, США, Австралію — візи дружини / нареченої, на возз’єднання з сім’єю, підприємницькі і інвестиційні візи, довгострокові студентські та робочі візи. — візи в країни Азії, Африки, Латинської Америки

2. Розробка індивідуальних турів в країни Карибського басейну — Кубу, Домінікану, Барбадос, Коста-Ріку, Ямайку і інші, Азії — Таїланд, Шрі-Ланку, Індонезію, Малайзію, Філіппіни, В’єтнам, острови Індійського океану-Мальдіви, Мадагаскар, Сейшели, Реюньон, Маврикій. Індивідуальні та групові комбіновані тури в такі країни, як Австралія, Японія, Чилі, Перу, Бразилія, Колумбія та інші.

3. Консультація у виборі і продаж круїзів, допомога в придбанні авіаквитків до початку і після закінчення кризи.

4. Гірськолижні тури в Австрію, Францію, Фінляндію, Андорру, Чехію і Словаччину. Бронювання як наземного обслуговування (трансфери, розміщення, скі-паси), так і підбір повного пакета, що включає переліт співробітниками компанії «Хомо Турістус».

5. Підбір оптимальних пропозицій від ряду провідних туроператорів (ТезТур, Пегас, Коралтревел, Бібліо Глобус, Ростінг та інші) за класичними (Італія, Іспанія, Греція, Кіпр, Єгипет, Туреччина і тд.) І екзотичним (Шрі-Ланка, Таїланд, Індія, Домінікана, Куба) напрямками з вильотами з Мінська, Москви, Вільнюса, Варшави, Києва.

6. Освіта закордоном. Організація мовних курсів для дітей у Великобританії, на Мальті. Допомога у виборі навчальної програми в Університетах і коледжах в таких країнах, як Великобританія, Канада, США, Австралія.

7. Організація розміщення та повне супроводження спортивних команд як за кордоном, так і в Білорусі. Нашу роботу високо оцінили ФК Баті, Білоруська Федерація вітрильного спорту, БФ бадмінтону, Білоруська федерація хокею на траві, Національна збірна з плавання.

8. Багатий досвід обслуговування корпоративних клієнтів, представників як дрібного, середнього, так і великого бізнесу. Нам довіряють багато резидентів ПВТ, такі як Wargaming, Exadel, ScienceSoft, Netco Sport, Альторос та інші.

9. Здійснюємо оформлення віз та продаж турів в регіонах Республіки Білорусь: Бресті, Гродно, Гомелі, Могильові, Вітебську та в містах Бобруйськ, Барановичі, Солігорськ і інших.

ПМЖ Угорщини

Держава привабливо своїми високими стандартами життя. Проживання в країні в якості резидента відкриває нові можливості безмежного пересування по світу. Якісна медицина і надання соціальних послуг разом з м’яким приємним кліматом є приємними бонусами. Владою передбачається кілька варіантів видачі карти, можливий також шлях інвестування.

Законодавством не передбачається оформлення постійного місця проживання відразу ж, для початку надається ВНЖ. Під час заповнення заявки вказується причина натуралізації. Згідно з Державним інвестиційному проекту ВНЖ надається на підставі інвестованих коштів гарантовано для кожного учасника. При долі в інших проектах, карта надається на розсуд.

ПМЖ Угорщини Компания Eu Hungary регулюється законом, який контролює в’їзд і тимчасове перебування громадян третіх країн. Відповідно до закону процедура здійснюється одночасно для всіх членів сім’ї. Вперше проект Угорських облігацій був запущений близько 5 років тому і є дійсним для всіх країн, без обмеження. Інвестор викуповує державні акції на п’ятирічний термін, які повертаються назад. Чи не повертається тільки 60 тис. € — це оплата адміністративного збору за прискорене проходження процедури. Навіть після повернення коштів, карта залишається за інвестором і всіх згаданих в заяві.

Весільний номер в готелі

Весільний номер в готелі — хороший вибір, враховуючи всі попередні перипетії, метушню і переживання, пов’язані з організацією весілля.

До того ж, буденна середовище та знайомий буквально до дрібниць антураж для молодят способи з легкістю зіпсувати унікальну атмосферу першої шлюбної ночі. А адже це початок нового. І так важливо не змарнувати відчуття феєричності і незабутності даної події. Саме тому в нашому готелі з особливим трепетом підходять до облаштування, комплектації і інтер’єрних рішень таких кімнат.

Бронювання можливе на кілька годин або на добу, до речі кращий свадебный номер в готелі в Новокосіно. У будь-якому випадку завдяки неповторній атмосфері Ви зможете не просто побути удвох, а й відпочити далеко від суєти, властивої таким великим мегаполісів, як Москва, задовольняючись неперевершеною атмосферою в нашому люкс номері.

Весільний номер — це, головним чином, добре облаштоване і функціональний простір (в залежності від індивідуальної комплектації):

 • номер з джакузі або номер з сауною,
 • системою клімат-контролю,
 • камінним порталом,
 • великими дзеркальними полотнами,
 • м’яким ергономічним диваном і кріслами і, звичайно ж, зручним ліжком з
 • пружинистими ламелями і ортопедичним матрацом нового покоління.

Підібрати ідеальний саме для Вас варіант допоможуть фото наших номерів.

Як не платити кредит законно

Року 2 назад банки стали активно оголошувати про банкрутство. Кредити, як здавалося, зникли самі собою, але не тут то було. По закінченню часу з’явилися факторингові компанії, які заявили, що викупили ваш кредит у банку і тепер ви повинні їм. За заявою колекторів за час прострочення сума зросла в кілька разів і у вас є кілька днів на збір грошей інакше «квартира вже не ваша«. Трапляється і таке інше. Знайте! Якщо пройшла ліквідація банку, повернути борг кредитору може зобов’язати тільки суд, а всі дії колекторів щодо вас і ваших близьких незаконні. Зверніться до компетентних юристів і разом підготуйте заяву в суд. Захистіть себе і свою сім’ю — допоможіть іншим жертвам фінансових махінацій, манивео не платить!

Як не платити кредит законно: 6 варіантів рішення:

 • Чи потрібно платити кредит? — звичайно, але якщо ви можете його повністю погасити, без прострочень і необхідними сумами.
 • Чи можуть заарештувати людину за несплату кредиту? — тільки за рішенням суду і тільки за велику суму. У практиці таке трапляється вкрай рідко.
 • Як можна не платити кредит банку? — це можливо, але буде тиск з боку кредитора.
 • Немає можливості платити кредит. Чого варто очікувати? — чекайте всебічного тиску з боку банківських співробітників і колекторських контор. Психологічний вплив і суцільна брехня, більше нічого не трапиться.
 • Немає грошей, платити кредит, збираю по копійці і віддаю банку. Може він піде мені на зустріч? — не чекайте від кредитора благородства. Ви віддаєте останнім, а він буде вимагати все більше і більше.
 • Україна розділена на дві частини, я покликаний в ЗСУ і перебуваю в зоні АТО.
 • Платити кредит не можу. Що мене чекає після демобілізації? — все буде добре. Ви захищаєте держава — держава захищає вас силою закону.
  Чи не знайшли відповіді на питання — отримаєте консультацію нашого юриста і доведіть справу до фіналу!

Максим Мартынюк

Максим Мартинюк: за українську рибу — українські гривні
Україна 80% рибної продукції купує за кордоном.
Україна 80% рибної продукції купує за кордоном.
Це при тому, що національний ресурс дозволяє наповнити цим смачним і дуже корисним продуктом споживчий кошик українця.Більше інформації про Максима Мартынюка читайте на нашому сайті kp.ua.

На думку, першого заступника міністра аграрної політики і продовольства Максима Мартинюка, у рибного господарства України є величезний потенціал для заміщення імпорту. Для його реалізації необхідно провести цілий комплекс державних, наукових, організаційних та інших заходів:

підтримка державою рибного флоту із залученням коштів для модернізації та будівництва суден;
раціональне використання внутрішніх водойм для збільшення виробництва риби;
впровадження нових видів розведення риби;
формування та зміст племінної бази аквакультури;
розширення кормової та сировинної бази рибного господарства;
збільшення асортименту та поліпшення якості риби, що просуне її на внутрішній, а також зовнішній ринок.
Програма з розвитку рибного господарства повинна враховувати таке негативне явище, як браконьєрство, яке стало прибутковою справою в умовах економічної стагнації. Максим Мартинюк стверджує, що, перш за все, економічні фактори розвитку рибної галузі можуть обмежити браконьєрську діяльність.

«Потрібно розвивати виробництво аквакультури: як тільки риба буде проводитися в Україні та продаватися за українські гривні, то відразу буде загублена частина стимулу для браконьєрів, які зараз отримують рибу безкоштовно і продають по імпортної ціною», — зазначив перший заступник, аналізуючи ситуацію в рибному господарстві .

Державне агентство рибного господарства України, зазначив Максим Мартинюк, має не тільки виконувати свої контрольні функції, отлавливая браконьєрів на швидкісних катерах, а й нарощувати свою економічну міць. При цьому дозвільна і інспекційна діяльність цієї підзвітної міністерству структури не втрачає своєї актуальності.

Серйозні завдання стоять і перед науково-дослідними інститутами і організаціями, діяльність яких повинна бути спрямована на моніторинг запасів біоресурсів водойм, оцінку їх стану і місця існування, розробку прогнозів майбутніх уловів, методів профілактики захворювань риби, нових способів видобутку і технологій її переробки. Однією з головних проблем, що стоять перед вченими, є створення високопродуктивних сортів риби на генетично-селекційній основі.

Безумовно, для підтримки, а в деяких сферах рибництва і запуску цільових наукових і виробничих програм, будуть потрібні державні дотації, які розкрутять цей маховик. Але в подальшому економіка національного рибного господарства повинна запрацювати, перейти на максимальну самоокупність і стати рентабельною галуззю аграрно-промислового комплексу. Максим Мартинюк упевнений, що дотації сільського господарства не повинні бути постійними, в іншому випадку така структура буде згубною для України.

Готель на годину

Для гостей нашого міста: будь то люди з діловим візитом, або туристи у нас завжди знайдеться місце в готелі на годину. Чисті і акуратні номери з хорошим інтер’єром і якісними меблями, зручними ліжками і санвузлом зроблять ваше перебування легким і безтурботним. Система погодинної оплати в готелі на годину дозволяє заощадити гроші тим, кому невигідно знімати номер на добу в звичайному готелі. Ви можете забронювати номер на один, два, три, і більше годин. Таким чином, ви можете спланувати свій день до хвилини, без зайвих витрат на комфорт, швидше за все Ви зможете дозволити собі більш зручний номер, наприклад номер з джакузі, люкс номер або номер з сауною. Якщо вам потрібен отель на час недорого, вам потрібно відвідати сайт http://deart-13.ru/otel-na-chas.

Також додатково ми можемо забронювати для вас квиток на літак або поїзд, а дял закоханих підготувати весільний номер.

Бажаючим зняти номер в готелі на годину, недорого, ми надамо лише найкращі актуальні номери. Для резервації путівки необхідно лише зв’язатися з нами за телефоном або скористатися послугою «Передзвоніть мені» — для цього потрібно вказати готель, ваше ім’я і контактний номер.

Сервісна служба «Укрсервіс»

Сервісна служба «Укрсервіс» може виконати якісну і оперативну установку і підключення бойлера будь-якої марки і типу під ключ у вашій квартирі або приватному будинку. Наші кваліфіковані фахівці виконають монтаж водонагрівача максимально оперативно і з дотриманням всіх технічних норм і правил. Ми працюємо з 2012 року і за цей період змогли накопичити достатній досвід роботи в сфері сантехнічних послуг. Установка бойлера Киев на сайті http://ukrservis.com.ua/ustanovka-boylera/.

Правильна установка бойлера — запорука довговічної роботи вашого водонагрівача. Звернувшись до нас, ви зможете отримати якісну консультацію з приводу ціни на нашу роботу і матеріали, технічних особливостей монтажу і допомогу у виборі самого бойлера. Наші фахівці абсолютно безкоштовно виїжджають на попередній огляд місця установки бойлера для визначення місця установки, складності робіт і складання точної кошторису робіт. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію.

Різновиди алюмінієвого профілю

Збираючись купити розглянутий матеріал, потрібно знати про основні його різновиди. Найчастіше алюмінієвий профіль, ціна якого зазвичай невелика, ділиться за своєю конструкцією на «теплий» і «холодний». «Холодний» профіль — це цілісне металевий виріб, активно застосовується для скління холодних об’єктів, створення перегородок, вхідних груп і т.п. «Теплий» алюминиевый профиль Київ пропонує багато спеціалізованих компаній і він відрізняється тим, що складається з трьох частин, дві з яких — це два профілі з алюмінію, з’єднаних між собою вставкою із пластику.

Якщо перед Вами стоїть завдання споруди міцних і легких предметів і конструкцій, здатних витримувати великі регулярні навантаження — алюмінієвий профіль стане тим матеріалом, який підійде для цього ідеально. Купити алюмінієвий профіль зараз не складає ніяких труднощів, при цьому ринок пропонує досить багато найрізноманітніших варіантів як за ціною, так і за технічними характеристиками. Багато компаній пропонують алюмінієвий профіль Київ за дуже привабливими цінами, тому питання створення конструкцій з того матеріалу вирішується досить просто.

Онлайн-маркетинг

Онлайн-маркетинг — це певні дії, орієнтовані на просування продукції або послуг в мережі Інтернет. Основною його метою є зміна статусу відвідувачів сайту на споживачів і підвищення доходу від проведення рекламних кампаній. У онлайн-маркетингу є кілька найважливіших достоїнств, що відрізняють його від традиційних методик.

У мережі Інтернет можна безпосередньо взаємодіяти з аудиторією, налагоджувати і підтримувати відносини з споживачами, тримати на контролі ту чи іншу ситуацію. Таргетування — це специфічний інструмент онлайн-маркетингу, який дозволяє з усіх користувачів виділити лише цільову аудиторію і демонструвати рекламу тільки їй. Веб-аналітика Carrot Quest — це один з механізмів, що допомагають зрозуміти, які проведені заходи виявилися більш результативними і зацікавили максимальну частину аудиторії, а також скільки з залучених користувачів зробили покупку.

Збільшення продажів в онлайн-маркетингу формується на залученні аудиторії, підвищення рентабельності сайту і повернення покупців. Недостатньо зацікавити користувачів, мета — трансформувати їх в клієнтів, так як саме покупці приносять бізнесу дохід. Всі подібні нюанси ви повинні врахувати при формуванні інтернет-стратегії, але про це ми поговоримо пізніше.