Архив рубрики: Туризм

Постійне місце проживання або ПМЖ на Мальті

Постійне місце проживання або ПМЖ — це дозвільний документ, що надає можливість постійного проживання на Мальті, але все таки з деякими обмеженнями. Так, після отримання ПМЖ, фізична особа не має права брати участь в голосуваннях і займати будь-які державні посади. Проте, разом з ПМЖ на Мальті кожен отримує наступні права, читать далее:

Деякі інвестиції повертаються з інвестору, причому з продажу активів і нерухомості інвестор може отримати до 5% прибутку;

Податкова резиденція оформляється автоматично після перебування на острові більше 180 днів в році;

Не обов’язково весь час проживати на території Мальти — інвестор отримує право вільного переміщення і безстрокового проживання в будь-якій країні Євросоюзу;

На відміну від виду на проживання, ПМЖ надає можливість працевлаштування в сподобалася європейської компанії;

Можливо навіть відкриття власного бізнесу і його ведення з меншим оподаткуванням (в порівнянні з країнами колишнього СНД і навіть деякими країнами ЄС);

Вільне придбання житлової та нежитлової нерухомості в будь-якому з міст по всій Європі, це ж правило відноситься і до покупки рухомого майна (як цінні папери, так і автомобілі);

Надання якісних медичних послуг, за умови придбання приватної страховки;

Отримання вищої освіти для дітей — за навчання не потрібно платити додаткові внески і чекати виділення додаткових місць.

Найголовніша перевага оформлення ПМЖ на Мальті — це його швидкість його оформлення. Не потрібно чекати кілька років, оформлення статусу займає всього 3 місяці.

Що необхідно для отримання ПМЖ? Виконання всього декількох умов:

Інвестування в державу — від 250 тис. Євро;

Оплата адміністративного збору — від 30 тис. Євро;

Оренда нерухомості протягом 5 років на суму як мінімум 12 тис. На рік. Можливий також варіант покупки будинку від 350 тис. Євро. Перепродаж заборонена протягом 5 років;

Річний дохід заявника повинен складати як мінімум 100 тис. Євро. Або на банківському рахунок повинен знаходиться капітал на суму не менше півмільйона євро.

Перед здійсненням операцій необхідно провести одну процедуру на благонадійність, щоб уникнути нанесення тіні на Мальту і її уряд.

Туристична компанія «Хомо Турістус»

Туристична компанія здесь «Хомо Турістус» успішно надає наступні види послуг вже протягом більше 6 років з 2011 року:

1. Візова підтримка -візи в найбільш розвинені країни світу — Австралії, Великобританії, Канади, Нової Зеландії, США та ін. Термінове оформлення, професійні переклади на англійську мову, заповнення анкет і доставка паспортів в Посольства в Москві, Варшаві, Мінську співробітниками «Хомо Турістус «. Оформлення короткострокових неімміграційних віз, з туристичними цілями, з метою відвідування родичів, ділових заходів, конференцій, семінарів, стажувань, навчання на мовних курсах, відвідування дитячих таборів та інше. Підготовка документів на імміграційні візи в Великобританію, Ірландію, Канаду, США, Австралію — візи дружини / нареченої, на возз’єднання з сім’єю, підприємницькі і інвестиційні візи, довгострокові студентські та робочі візи. — візи в країни Азії, Африки, Латинської Америки

2. Розробка індивідуальних турів в країни Карибського басейну — Кубу, Домінікану, Барбадос, Коста-Ріку, Ямайку і інші, Азії — Таїланд, Шрі-Ланку, Індонезію, Малайзію, Філіппіни, В’єтнам, острови Індійського океану-Мальдіви, Мадагаскар, Сейшели, Реюньон, Маврикій. Індивідуальні та групові комбіновані тури в такі країни, як Австралія, Японія, Чилі, Перу, Бразилія, Колумбія та інші.

3. Консультація у виборі і продаж круїзів, допомога в придбанні авіаквитків до початку і після закінчення кризи.

4. Гірськолижні тури в Австрію, Францію, Фінляндію, Андорру, Чехію і Словаччину. Бронювання як наземного обслуговування (трансфери, розміщення, скі-паси), так і підбір повного пакета, що включає переліт співробітниками компанії «Хомо Турістус».

5. Підбір оптимальних пропозицій від ряду провідних туроператорів (ТезТур, Пегас, Коралтревел, Бібліо Глобус, Ростінг та інші) за класичними (Італія, Іспанія, Греція, Кіпр, Єгипет, Туреччина і тд.) І екзотичним (Шрі-Ланка, Таїланд, Індія, Домінікана, Куба) напрямками з вильотами з Мінська, Москви, Вільнюса, Варшави, Києва.

6. Освіта закордоном. Організація мовних курсів для дітей у Великобританії, на Мальті. Допомога у виборі навчальної програми в Університетах і коледжах в таких країнах, як Великобританія, Канада, США, Австралія.

7. Організація розміщення та повне супроводження спортивних команд як за кордоном, так і в Білорусі. Нашу роботу високо оцінили ФК Баті, Білоруська Федерація вітрильного спорту, БФ бадмінтону, Білоруська федерація хокею на траві, Національна збірна з плавання.

8. Багатий досвід обслуговування корпоративних клієнтів, представників як дрібного, середнього, так і великого бізнесу. Нам довіряють багато резидентів ПВТ, такі як Wargaming, Exadel, ScienceSoft, Netco Sport, Альторос та інші.

9. Здійснюємо оформлення віз та продаж турів в регіонах Республіки Білорусь: Бресті, Гродно, Гомелі, Могильові, Вітебську та в містах Бобруйськ, Барановичі, Солігорськ і інших.

Готель на годину

Для гостей нашого міста: будь то люди з діловим візитом, або туристи у нас завжди знайдеться місце в готелі на годину. Чисті і акуратні номери з хорошим інтер’єром і якісними меблями, зручними ліжками і санвузлом зроблять ваше перебування легким і безтурботним. Система погодинної оплати в готелі на годину дозволяє заощадити гроші тим, кому невигідно знімати номер на добу в звичайному готелі. Ви можете забронювати номер на один, два, три, і більше годин. Таким чином, ви можете спланувати свій день до хвилини, без зайвих витрат на комфорт, швидше за все Ви зможете дозволити собі більш зручний номер, наприклад номер з джакузі, люкс номер або номер з сауною. Якщо вам потрібен отель на час недорого, вам потрібно відвідати сайт http://deart-13.ru/otel-na-chas.

Також додатково ми можемо забронювати для вас квиток на літак або поїзд, а дял закоханих підготувати весільний номер.

Бажаючим зняти номер в готелі на годину, недорого, ми надамо лише найкращі актуальні номери. Для резервації путівки необхідно лише зв’язатися з нами за телефоном або скористатися послугою «Передзвоніть мені» — для цього потрібно вказати готель, ваше ім’я і контактний номер.

Пошук нерухомості Таїланду

AsiaTeam Co, .Ltd — це згуртована команда фахівців, які знають свою справу досконало. На нашому рахунку безліч великих проектів, які служать своєрідною візитною карткою, що засвідчує нашу компетентність і надійність. Купівля, продаж і оренда елітної і комерційної нерухомості на сайте https://thaimir.ru/, інвестиційний консалтинг, юридичні консультації з питань нерухомості — це лише неповний список послуг, що надаються нашою компанією.

Чому вам слід звернутися саме до нас:

Ми вирішимо будь-які ваші проблеми в сфері нерухомості, надамо необхідну допомогу і консультацію. Ми працюємо так, щоб вам потім хотілося порекомендувати нас своїм друзям і знайомим!

У нашій компанії об’єдналися висококваліфіковані фахівці, які реалізували не один вдалий проект, знають ринок нерухомості і законодавство Таїланду практично в ідеалі.

Ми намагаємося бути відкритими у всьому, тому інформуємо наших клієнтів про всі етапи кожної угоди і про те, як вони протікають.

Ми пропонуємо вам свої послуги з пошуку та оренди нерухомості в Таїланді. Таким чином, звернувшись до нас, ви зможете взяти в оренду віллу в Таїланді, будинок, бунгало або квартиру швидко і без особливого клопоту.

Стовпи Маньпупуньор

Давно вже минула Епоха Великих географічних відкриттів. Але незважаючи на це, і в ХХІ столітті можна зіткнутися з таємницею, яка зберігалася в недоторканності безліч століть.

Так, на Уралі розташувалося легендарне плато Маньпупуньор, місце, що зберігає в собі безліч досі не розкритих таємниць. Стародавні народи мансі називають цю місцевість «Малої горою ідолів». А ось в мисливської середовищі плато Маньпупунер отримало назву Ічет Болваноіз, що перекладається як Малі Болвани.

Ці ідоли представляють собою сім стовпів з каменю. Висота самого маленького стовпа становить 22 м., А найвищий простягнувся вгору на 50 м. Ця місцевість майже непрохідна. Це пов’язано з тим, що вона практично невідома широкому загалу, її не відвідують ні туристи, ні прості обивателі. Однак плато Маньпупуньор внесено в список семи чудес Росії.

Якщо подивитися уважніше, то на плато можна нарахувати значно більше кам’яних стовпів, однак вказані сім особливо відокремлених.

Восени, коли туман застеляє гору, сім стовпів пробиваються крізь його завісу. В результаті виходить дивно красивий і містичний пейзаж, гідний пензля художника. Ця композиція сприймається як чудовий витвір природи, і не віриться, що людина могла б відтворити щось подібне.

Але це лише науковий варіант виникнення кам’яних стовпів. Вогули, уральські аборигени, мають інше уявлення з цього приводу. Вони зберігають цілі перекази про те, як виникли Малі Болвани.

Повноцінний відпочинок в Туреччині і Єгипті

Відправитися в довгоочікувану подорож може кожна людина, який мріє відпочити від суєти. Компанія Гелена-тур дає можливість скористатися унікальною пропозицією: палаюча путівка до Єгипту обійдеться для вас зовсім недорого. Переконайтеся в цьому на власному досвіді. Ви можете за невелику суму коштів відмінно відпочити. Замовити путівку ви можете прямо зараз, процедура не відніме у вас багато часу. Раннє бронювання — це хороший спосіб заощадити гроші. Якщо ви заздалегідь подбаєте про свою відпустку, ви можете абсолютно спокійно перебувати в його передчутті, не побоюючись, що щось піде не так. Хочете замовити гарячі путівки в Єгипет 2017, зробіть це зараз, не втрачаючи вільного часу. Такі путівки розпродаються швидко, як гарячі пиріжки, тому вам варто поквапитися.

Привертають увагу, горящі путівки в Туреччину — це унікальна можливість всією сім’єю або удвох з коханою людиною приємно провести час. У Туреччині є кілька досить великих аеропортів. Вибирайте той, який вам підходить за всіма параметрами. Варто перерахувати основні напрямки: Стамбул, Анталья, Мармарис. Для того щоб купити Єгипет шарм ель шейх путівки і відпочити на райському куточку Червоного моря, варто скористатися послугами компанії Гелена. Звідси можна легко відправитися до найвідоміших визначних пам’яток: Каїр, Єрусалим. Тут ви знайдете оригінальні сувеніри, які можна подарувати своїм родичам і друзям.

Тури в Ізраїль Ейлат

Ізраїльське місто Ейлат розташований в 7 кілометрах від Єгипту. Він є однією з туристичних перлин Ізраїлю і приваблює безліч туристів щороку. Сім’ї з дітьми, молоді пари, мандрівники-одинаки — сюди стікається величезна кількість людей з усіх кінців світу. Це стало можливо завдяки великій кількості місць, де можна із задоволенням провести відпустку. Туры в Израиль Эйлат на сайті http://bangtur.ru/izrail/tury-v-elat.htm.

Розташування курортного центру на березі Червоного моря на увазі наявність пляжів. Тут їх два: пісочний і кораловий. Тому перед придбанням путівки і бронюванням номера в готелі бажано дізнатися, який з них ближче до готелю. На першому немає морських мешканців, тому він вважається найбільш комфортним. Якщо ж є бажання поглянути на представників місцевої фауни, то слід сходити на кораловий берег. При цьому є ймовірність завдати шкоди здоров’ю, наступивши на корал або морського їжака. Також пляжі — відмінне місце для любителів водних видів спорту і дайверів (докладніше про дайвінг в Ейлаті).

Після прогулянок і відвідування визначних містечок треба підкріпитися. Багато тури в Ізраїль мають систему «все включено», тому гостям курорту краще включати її в свою путівку, так як це дозволить значно заощадити на їжі. Ціна на блюда в тутешніх закладах досить висока, що компенсується великими порціями. Цінники в готельних ресторанах дещо менше. У будь-якому випадку відвідувачам буде запропонована кошерна їжа: в меню не буде свинини, риби з шкірою і деяких інших продуктів.

Популярні місця в Домінікані

Історичний район Санто-Домінго http://estemine.com/category/turizm/ це квадратна миля красивих вулиць і тінистих скверів, де можна помилуватися деякими з найстаріших колоніальних будівель в Західній півкулі, включаючи Кафедральний собор Америки. В районі варто обов’язково прогулятися по вулиці Калле-де-Лас-Дамас, щоб повторити перші кроки іспанських колоністів, які використовували місто в якості бази для завоювання Латинської Америки. Поки цей район не є музейним експонатом: він усіяний магазинами, ресторанами і кафе, багато з яких знаходяться в будівлях колоніальної епохи.

«Кокосовий берег», який є домівкою для популярного курорту Пунта Кана, славиться білосніжними пляжами і спокійними водами. Це справжня туристична Мекка країни. Ці 64 кілометри практично безперервного пляжу знаходяться на південно-східному краю Домінікани: безкраї простори моря, піску і кокосових пальм лише зрідка порушуються готелями і віллами, а також автономними туристичними містами.

Крім Колоніальної зони, Санто-Домінго цікавий тихими парками і музеями, що надають відпочинок від суєтного руху столиці. Цікаво спостерігати і як іспанські і карибські впливу відбилися на архітектурі міста, додавши домівках ковані балкони та вітіювату різьблення.

Всього в 80 кілометрах від тропічної спеки Санто-Домінго знаходиться прохолодне нагір’я, що є раєм для любителів природи: парків, струмків і долин. М’який клімат сприяє зростанню таких культур, як полуниця, а на великих висотах не рідкість навіть морози. Зустрічаються тут зелені луки і соснові ліси відрізняються від звичного образу природи країни Карибського басейну, ніж та дивні.

Курорт Шарм-Ель-Шейх

Курорт Шарм-Ель-Шейх — один з найпопулярніших в Єгипті https://hottours.in.ua/catalog/sharm-el-sheih/. Він розташований на самому вістрі Синайського півострова, врізається з півночі в Червоне море.

Політ на літаку в Шарм-Ель-Шейх. Його можна розцінювати як окрему екскурсію, надану палаючим туром в Шарм-Ель-Шейх пакетом разом з подорожжю. У багатьох готелях зимою функціонують басейни з підігрівом води, купання в яких є чудовою альтернативою прохолодним морських ванн. Тому людей в них завжди дуже багато. Особливо слід відзначити що проводяться в кожному готелі розважальні шоу на березі, біля басейну і після пляжного дня, звані анімацією. Готелі приділяють велику увагу цьому виду відпочинку туристів і всіляко розвивають його. Тому нудьгувати на території готелю Вам не доведеться, тим більше купивши гарячий тур в Шарм Ель Шейх з Києва.

Звичайно, перш за все туристи летять в Шарм-Ель-Шейх саме за розслабленим і умиротвореним проведенням часу. Але ті, для кого цього недостатньо, із задоволенням занурюються з аквалангом або просто з маскою і ластами під воду, щоб насолодитися приголомшливої краси підводним світом. Від різноманітних форм і забарвлень коралів до фантастичних прозорих, але теж різнокольорових, і завжди небезпечних медуз. До речі, корали — національне надбання Єгипту і суворо охороняються державою. Їх не можна ламати, а за спробу вивезення з території Єгипту можна заплатити величезний штраф.

Відпочинок Ейлат

На південному березі Ізраїлю, в районі затоки Акаба, що відноситься до Червоного моря, знаходиться місто Ейлат. За останніми підрахунками за 2016 рік чисельність міста становить 49734 осіб. Отдых в Эйлате на сайті http://bangtur.ru.

Населений пункт розташувався в самій сухий області країни, тому його гостям пропонується можливість насолодитися основними предметами гордості — яскравим сонячним світлом, красивими горами і прозорим морем. На узбережжі Червоного моря знаходиться природний заповідник Ейлатского гір, де є маса маршрутів для пішоходів. Ці шляхи відкриють чудові види, а один з них веде до Червоного каньйону. Кліматичні умови порадують туристів теплом в будь-який час року.

Ейлат є зоною безмитної торгівлі, де, на відміну від інших населених пунктів країни, не беруть податку на додаткову вартість. Курорт можна відвідувати в будь-який сезон, адже в ньому розвинена туристична галузь і готельний бізнес. Звертає на себе увагу і морський заповідник, наповнений безліччю коралів і різноманітними морськими мешканцями.